Konfirmon lidhjen me modelen italiane Robert Berisha dhe dhuron pamje me p ullë të ku qe

Konfirmon lidhjen me modelen italiane Robert Berisha dhe dhuron pamje me p ullë të k uqe

Roberti është përfolur shpeshherë për lidhje me vajzat e showbizit që pas ndarjes nga Nora, ndërsa këtë herë një video e postuar nga ai ka shuar të gjitha dyshimet duke z yrtarizuar lidhjen e tij.

Këngëtari shfaqet duke darkuar me modelem italiane, Maria Bove. Roberti shihet duke fi lmuar Marian, e cila po rregullohet para se të bëjë foto dhe duke qeshur i kërkon këngëtarit të presë. “Jo prit të bëhem gati”, i thotë Maria.

“Ti je gjithmonë gati, oh Zot”, dëgjohet duke thënë Roberti duke e komplimentuar kështu modelen. Ndërsa bukuroshja ka postuar një vido duke dhuruar p uthje p asjonante me Robertin. Duke treguar se Roberi nuk është më ‘single’ dhje se ata tani më janë çifti më i ri i showbizit.’