“Isha me gruan e filanit”, Gjyste Vulaj befason: Kam bërë s*ks me burrin, por përveç burrit une…

“Isha me gruan e filanit”, Gjyste Vulaj befason: Kam bërë s*ks me burrin, por përveç burrit une…

Këngëtarja Gjyste Vulaj ka treguar detaje rreth jetës së saj personale. E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”,

Gjystja tregoi njohjen me bashkëshortin e saj dhe foli për je tën e tyre in.time.E pyetur për të dashurit e saj dhe tr.adhtitë, këngëtarja tha se i vetmi mashkull, që ka pasur në j etën e saj është pikërisht bashkëshorti, Sokoli. LEXO ME TEPER DUKE SHTYPUR NE REKLAMEN MEPOSHTE